شکلات Ozmo Cornet

85,000 تومان

2798

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

ویفر بستنی شکلاتی اوزمو

شکلات Ozmo Cornet در قالب یک قیف ویفری پر شده با شکلات که روی آن دانه های اسمارتیس است. این شکلات بدون چربی ترانس، چربی گوشت خوک و مواد افزودنی است.
این محصول حاوی شیر، لسیتین سویا و گلوتن گندم است. تخم مرغ، پسته، بادام، بادام زمینی، گردو، کنجد و غیره دانه ها، تخم هاحاوی مقادیر کمیاب باشد.

این شکلات بسیار خوشمزه با شیرینی ملایم است و تلخی آن بسیار کم است. همین امر موجب می شود که کودکان استقبال خوبی از این شکلات بکنند.
کل کارتن این محصول 24 عدد است.

شکلات باید دور از رسانه های گرم، مرطوب و عطر نگهداری شود. این شکلات نباید در یخچال قرار گیرد. شکلات قرار داده شده در یخچال و فریزر همگن بودن خود را از دست می دهد به علت تغییرات دما ناگهانی. در این حالت، کره کاکائو به یک لایه سفید بر روی شکلات افزوده می شود. بهترین دما برای ذخیره شکلات 16-18 درجه است.

Solen Ozmo Cornet حاوی شکلات با دکمه های رنگارنگ است. این بسته بستنی شکلاتی Solen است.کوچک و خوشمزه، یک بسته شکلات Ozmo Cornet حاوی بستنی است. شما می توانید یک بسته از این را برای خانواده خود داشته باشید یا آن را به عنوان کویر مخفی برای مهمانی کودک خود نگه دارید. حاوی فندق، محصولات شیری، لسیتین سویا و گلوتن گندم، هر مخروطی در این بسته بستنی Solen وزن 25 گرم و سالم است به طوری که خوشمزه است.

در هر بسته 24 عدد شکلات ozmo وجود دارد

 • مشتریان وفادار

  با خرید هر محصول ، بن تخفیف هدیه می گیرید و در خرید های بعدی تخفیف شگفت انگیز دریافت میکنید
 • خرید عمده

  میخواهیم این کالا را به صورت عمده بخریم
  (خرید عمده)

 • برندینگ هلدینگ ماناس

  برندهای لاکچری تحت نمایندگی هلدینگ ماناس

  EST / kutahya porseln

 • powered by manasholding

  Dezo قدرت گرفته از هلدینگ ماناس

  www.manasholding.com

محصولات مشابه