چه مدت زمانی را در طول روز به خرید اختصاص می دهید؟ لحظه ای را تصور کنید که بعد از یک خرید طولانی و خسته کننده به منزل بازگشته اید و متوجه می شوید کالای خریداری شده را در فروشگاه جا گذاشته اید یا این که در انتخاب کالا اشتباهی صورت گرفته است و باید مجدداً به فروشگاه برگردید!

حتماً تاکنون خرید یک کالای جدید را تجربه کرده اید. کالایی که در مورد آن هیچ شناختی ندارید. در این مواقع یافتن یک مرجع معتبر برای به دست یابی به اطلاعات جامع در مورد محصول موردنظر می تواند بسیار مفید باشد.

ما این مشکلات را برای شما حل کرده ایم

dezo، با ارائه ی اطلاعاتی مفید، جامع و دسته بندی شده از هر محصول، خریدی دلنشین، توأم با اطمینان خاطر را برای شما به ارمغان می آورد. این اطلاعات، dezo را از قالب یک فروشگاه اینترنتی معمول، خارج کرده و به یک محفل یادگیری مبدل کرده است.

دقت بالا، اطمینان در خرید، امکان تعویض و مرجوعی در صورت عدم تطابق با سفارش ثبت شده و ارائه کامل ترین لیست محصولات موجود در بازار، هدیه dezo به شماست. dezo خدمت رسانی خود را از چند منطقه منتخب در تهران آغاز نموده است. به زودی کل مناطق تهران و در آینده سراسر کشور تحت پوشش خدمات dezo قرار خواهند گرفت.

برای خودت زمان بخر!

پیشنهادات، انتقادات و نظرات شما، ما را در جهت ارائه خدمات بهتر یاری می نماید.